• Хотинські вісті

Ремонт об’їзної Хотина: що вже зробилиОб’їзну міста Хотин, або ж частину дороги Н-03 Житомир – Чернівці, побудували у 1970 році. Вона має II технічну категорію. І не була розрахована на сучасний тоннаж вантажівок, відтак, не витримувала величезної інтенсивності руху фур. Як наслідок, дорожнє покриття деформувалося, утворилася колійність, ями та тріщини.


На початку жовтня, у рамках Національної програми «Велике будівництво» дорожники почали лагодити 7-ми кілометрову ділянку обходу Хотина, повідомили у Службі автомобільних доріг Чернівецької області.


ЩО ВЖЕ ЗРОБИЛИ:

  • відфрезерували зруйноване покриття на 3,5 км;

  • влаштували підстильний шар зі щебенево-піщаною сумішшю – 1,9 км;

  • провели регенерацію основи дорожнього одягу методом «холодний ресайклінг» – 1,7 км.

70 робітників підрядної організації ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56» на ділянці, що ремонтується, виконують широкий спектр робіт. Окрім дорожньої фрези, ресайклеру до роботи залучені й асфальтоукладальник та котки. Бо ж почали влаштовувати нижній шар із крупнозернистого асфальтобетону.


На повне оновлення обходу Хотина згідно із договором передбачено 172,8 мільйона гривень.

За ці гроші шляховики замінять основу дороги, влаштують нове двошарове покриття на усій протяжності, встановлять елементи організації дорожнього руху та нанесуть розмітку.Як зазначається, аби не допустити паралізування транспортного потоку, дорожники намагаються виконувати ремонтні роботи без перекриття руху.


Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області просить вибачення за тимчасові незручності. І закликає водіїв дотримуватися швидкісного режиму та звертати увагу на попереджувальні знаки.


До слова, тривають роботи і на кільцевій розв'язці, їх виконують спеціалісти ТОВ "ЕДБ". Працювали тут навіть у вихідні.

Джерело – пресслужба САД у Чернівецькій області.

12 views0 comments