• Хотинські вісті

Рекордний мурал створив наш земляк Володимир ПастушакРекордно високий мурал у Києві створила команда "PastART studio": наш земляк Володимир Пастушак у співавторстві з Юлією Мастерс.


Як розповів Володимир Пастушак, це найвищий живописний мурал в Європі. Його назвали "Материнство". Робота присвячена одвічним сімейним цінностям.Цей справжній витвір мистецтва стане окрасою Києва (на 25-ти поверхівці біля станції метро Харківська). Його висота становить 78 метрів, а загальна площа 1155 кв.м.


"Ми подолали новий бар'єр – 25 поверхів! На це знадобилося 24 дні. Часом доводилося працювати в екстремальних умовах, на сильному вітрі чи при ліхтарях... На виконання проєкту нам з Юлією Мастерс знадобилось майже 300 людино-годин та 343 літри лаку та фарби", – розповів керівник PastART studio" Володимир.

Також їм допомагав Андрій Сорокін – технічною підтримкою.

Нагадаємо, торік Володимир Пастушак долучився до створення іншого масштабного і рекордного муралу – на технічній будівлі в Запоріжжі під назвою "Місто майбутнього", про що вже розповідали "Хотинські вісті".

Привітаймо талановитого земляка з новим вражаючим успіхом! Фото Андрія Сорокіна і Вікторії Черниченко.

40 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/