• Хотинські вісті

Рекордне тепло "бабиного літа": чи надовго?


«Бабине літо» в Україні подарувало рекордну за понад століття максимальну денну температуру.

За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії, у Києві 15 жовтня стовпчик термометра піднявся до +24,1, що на 0,4 градуса вище попереднього максимуму температури повітря, зафіксованого у 1885 р., тобто 134 роки тому. Така висока, як для середини жовтня, температура за кліматичною нормою відповідає середині серпня, кажуть метеорологи. Якої погоди чекати надалі?

Синоптик Наталка Діденко прогнозує, що суха тепла погода ще збережеться. Зниження температури повітря ймовірне аж у другій половині наступного тижня, але вранці можливі сильні тумани. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук. "Така погода триватиме до кінця тижня й далі. Зниження температури повітря ймовірне аж у другій половині наступного тижня, та й то до +15+17 градусів. Тому поки носимо світлі речі, красиво закидаємо шалик за спину, темні окуляри, переходимо дорогу виключно в дозволених місцях, дякуємо один одному навіть за дрібниці, нарешті робимо плановий медичний огляд, не п`ємо дешевого, абиякого вина, фрукти й овочі любимо не лише за смак, а й за фантастичні кольори, словом, цінуємо теплі дні жовтня за красу, теплО і за прийдешні спогади сльотавим листопадом. Бабине літо триває", – написала Наталка Діденко.

3 views

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/