• Хотинські вісті

Рейд задля безпекиРятувальники Хотинщини продовжують роз’яснювати громадянам правила пожежної безпеки


Працівники Хотинського районного сектору Управління ДСНС провели рейд у селі Рукшин та місті Хотин. Рятувальники не втомлюються продовжувати роз’яснювати громадянам правила пожежної безпеки, знання і дотримання яких можуть вберегти людей від біди у небезпечних ситуаціях.


Так, спілкуючись з місцевими жителями, фахівці Служби порятунку розповіли, з яких причин найчастіше виникають пожежі в житловому секторі, наголосивши, що в основному пожежі трапляються через недотримання самими громадянами елементарних правил безпеки.


Тому працівники Хотинського районного сектору вкотре наголосили жителям Хотинщини про правильну експлуатацію пічного опалення, безпечне використання електрообігрівачів та побутових приладів, заборону дитячих пустощів з вогнем. Також рятувальники пояснили, які можуть мати наслідки необережне поводження з вогнем чи необачність під час паління.


Аби інформація сприймалася ефективніше громадянам надали листівки та пам’ятки попереджувального характеру. Наостанок рятувальники закликали своїх співрозмовників у всьому дотримуватись правил безпеки, щоб вберегтися від біди та не допустити пожежі в оселі.

Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області.


17 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/