• Хотинські вісті

Рейди: посилили контроль за дотриманням протиепідемічних заходівКарантин продовжили до 31 липня:

які заборони продовжують діяти

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації, з 22 червня посилено заходи реагування на порушення обмежувальних заходів. Закликаємо громадян бути соціально відповідальними, дотримуватися правил карантину й не наражати на небезпеку себе та оточуючих.


Співробітники поліції в посиленому режимі перевіряють дотримання суб’єктами господарювання встановлених Кабміном протиепідемічних норм. Зокрема, дотримання маскового режиму, соціальної дистанції та заходів дезінфекції у закладах торгівлі, громадського харчування, салонах краси, на ринках і в громадському транспорті.


Окрім співробітників поліції, перевірку дотримання правил карантину здійснюють представники органів місцевого самоврядування, УДСНС, Держпродспоживслужби, Укртрансбезпеки, закладів МОЗ.


У випадку виявлення порушень, представники контролюючих органів притягуватимуть винних осіб до відповідальності, передбаченої чинним законодавством.


На період дії карантину, який продовжили до 31 липня, забороняється:


1) перебувати в громадських місцях без вдягнутих респіраторів чи захисних масок, що закривають ніс та рот;

2) перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальних статус;

3) самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

4) проведення масових заходів за участю більше однієї особи на 5 квадратних метрів, а їх організатор відповідає за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше 1,5 метра;

5) діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;

6) здійснення пасажирських перевезень громадян у кількості більше, ніж кількість місць для сидіння.

Поліцейські вкотре застерігають громадян про ризик інфікування коронавірусною хворобою в місцях масового скупчення людей. За можливості залишайтеся вдома та не покидайте помешкань без нагальної потреби.

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

Фото Хотинської РДА.

26 views0 comments