• Хотинські вісті

Результати турніру з футзалу, пам’яті Леоніда Каденюка9–10 травня у Хотині відбувся ІІІ всеукраїнський турнір з футзалу серед юнацьких команд, пам’яті першого космонавта незалежної України, Героя України Леоніда Каденюка.


Через карантин ці змагання провели пізніше, ніж зазвичай. Хоч заплановані вони були ще у лютому, як було у попередні роки. Також у зв’язку з труднощами перетину кордону турнір з міжнародного набув статуса всеукраїнського.


Ще одним нововведенням стало те, що турнір із залу «переїхав» на майданчик зі штучним покриттям.


Команди із с. Зарожани Недобоївської ОТГ, ФК «Рукшин» с. Рукшин, ДЮСШ м. Хотин, «Топ Форвард» м. Кам’янець-Подільський та Юрковецької ОТГ Чернівецького району два дні за коловою системою визначали переможця. Допускалися юнаки, які народилися не раніше 2006 року.


Лідер визначився у останньому матчі турніру, до якого рукшинці та гості з Хмельницької області підійшли з максимальною кількістю балів.


У вирішальній зустрічі рахунок відкрили кам’янчани, але три голи за три хвилини схилили шальки терезів на користь їхніх суперників. У підсумку з результатом 4:2 ФК «Рукшин» виборов перемогу.


Підсумкова турнірна таблиця виглядає наступним чином:


1. ФК «Рукшин» – 12 очок.

2. «Топ Форвард» – 9.

3. ДЮСШ м. Хотин – 6.

4. Зарожани – 3.

5. Юрковецька ОТГ – 0 очок.Микола Шевчук,

голова Хотинської місцевої організації ГО «ВФСТ» «Колос».75 views0 comments