• Хотинські вісті

Пісня "Океану Ельзи" під супровід бандури


Бандуристка з Хотинщини здобула гран-прі регіонального конкурсу патріотичної пісні


Нещодавно в Новоселиці відбувся регіональний фестиваль патріотичної пісні. У конкурсі взяли участь вокалісти з усіх районних центрів та об’єднаних територіальних громад області. Репертуар був дуже різноманітний, вражаючий і щемливий. Хотинщину представляла молода, креативна, творча і талановита бандуристка Лілія Лепцьо.


Лілія Михайлівна навчає діток бандурному мистецтву в Хотинській музичній школі, є керівником вокального ансамблю «Домінанта» при будинку дітей та учнівської молоді, а також учителем музичного мистецтва у Хотинській гімназії. Вона – постійний учасник багатьох заходів, які проводять у районному будинку народної творчості та дозвілля. Сповнена натхнення і величезного бажання творити та приносити людям насолоду і радість своїм талантом, сучасними музичними композиціями.


На регіональному фестивалі Лілія Лепцьо виконала пісню «Незалежність» Святослава Вакарчука із репертуару гурту «Океан Ельзи» під супровід бандури, чим надзвичайно вразила журі та глядацьку аудиторію. Також неперевершено заспівала «Три дороги» Олександра Зуєва на слова Юрія Рибчинського.


І ось настала найурочистіша мить – церемонія нагородження. Серед багатьох талановитих виконавців важко було визначити переможців, проте гран-прі вручили нашій Лілії Лепцьо за високий виконавський рівень та професіоналізм. Від хвилювання емоції переповнювали. Це – справжній успіх! Тож бажаємо Лілії Лепцьо нових перемог, творчого натхнення і невичерпного оптимізму та приголомшливого успіху.

Світлана Шалаєва, провідний методист РБНТД.

44 views0 comments