• Хотинські вісті

Після тривалих операцій та лікування у Німеччині помер учасник АТО із ХотинщиниРодині потрібна допомога

Земляки, Недобоївська громада збирають кошти на перевезення тіла воїна до рідного села Долиняни.


Ігор Мацкуляк з Долинян потрапив в АТО за першою хвилею мобілізації у 2014 році. Під час боїв за Луганський аеропорт потрапив під обстріл та отримав важке поранення в живіт.


Упродовж семи років лікувався в Україні та за кордоном. 29 листопада він помер. Про це повідомив ветеран АТО, голова ГО «Добротворець» Вальтер Шеффер.


А пів року тому від раку померла його матір, батько теж важко хворий.


«Ігор останні пару років перебував на лікуванні в Німеччині, де і помер. Зараз тіло потрібно перевезти на Батьківщину, у с. Долиняни Чернівецької області. Вартість перевезення коштує 2800 євро», – зазначив військовий.


– Після важкого поранення Ігор Мацкуляк тривалий час лікувався, в останні роки у Німеччині, там із ним постійно перебував батько. Але і його здоров’я підірвала хвороба, він упав у кому. Тож родині зараз дуже важко і морально, і матеріально, – розповів кореспондентці «Хотинських вістей» староста с. Долиняни Андрій Баратинський.


Керівництво Недобоївської громади та земляки роблять усе, що можливо, для підтримки родини. На перевезення потрібна чимала сума, а ще похорон… Тож, звичайно, кошти потрібні, додав Андрій Баратинський. .


Без чоловіка і тата залишилися дружина і двоє дітей...


Усіх, хто може допомогти родині померлого військового, просять надсилати кошти на картку його сестри Мацкуляк Аліси Вікторівни 4149 4993 9145 5621 (ПриватБанк).


108 views0 comments