• Хотинські вісті

Після свят кількість хворих з коронавірусом зростає
Після свят кількість інфікованих коронавірусом та госпіталізованих пацієнтів зросла. Якщо на початку січня у стаціонарах Хотинської багатопрофільної лікарні перебували близько 20–27 пацієнтів з COVID-19, то тепер їх понад 40.


"Станом на ранок 13 січня у Хотинській лікарні на стаціонарному лікуванні перебували 44 хворі з COVID-19, в усіх них коронавірусну недугу підтверджено.


17 пацієнтів у важкому стані, потребують кисневої дотації, троє – на інтенсивній терапії. За минулу добу 9 осіб госпіталізовано, 5 виписано, летальних випадків не зафіксовано», – поінформували у Хотинській багатопрофільній лікарні.


Загалом у відділеннях цього медзакладу станом на ранок четверга стаціонарно лікують 186 пацієнтів з різними недугами.


Спостерігається різке збільшення захворюваності загалом в Україні: за даними МОЗ, за минулу добу зафіксовано понад 10 тисяч нових випадків, що у рази більше, ніж на початку року.


На Буковині захворюваність зросла на 22% за останній тиждень. Якщо до 11 січня в області виявляли до 200 нових випадків, то за 12 січня їх було 313.


Прогнози епідеміологів не втішають: захворюваність і надалі збільшуватиметься. Як у же повідомляли "Хотинські вісті", МОЗ України попереджало про нову хвилю коронавірусу наприкінці січні – на початку лютого.160 views0 comments