• Хотинські вісті

Після акції протесту на кільці біля Хотина засипали ями

Updated: Sep 10, 2021Тож шини протестувальники так і не запалили. Хоч багато водіїв цікавилися: "Коли ж палити будете?". Пропонували сірники.


На місці працювали співробітники та керівництво ВП №2 Дністровського районного відділу поліції ГУНП у Чернівецькій області. Забезпечували безпеку дорожнього руху та громадський порядок. Також прийняли колективне звернення громадян щодо бездіяльності обласної виконавчої влади.До активістів приїхав перший заступник голови Дністровської РДА Роман Малиш. Він сказав: "Ця проблема на постійному контролі Чернівецької ОДА і РДА. Це злощасне кільце. І справу не можливо зрушити з місця у зв’язку з тим, що Антимонопольний комітет скасував рішення тендеру про визначення переможця. На жаль, у законодавстві є прогалини, які не дають можливості виконавчій владі швидко реагувати на такі ситуації. Бо таких проблемних кілець у краї декілька, у тому числі в Сокирянах".


Він також пояснив, що це дорога міжнародного значення, рішення приймають лише на державному рівні. Тендер оголошував не облавтодор, а державне підприємство "Фінінпро".Люди висловлювали вдячність фахівцям і керівництву фірми "Енергетично-дорожнє будівництво" за те, що дослухалися і оперативно ліквідували аварійну ямковість.


Активісти, зокрема представники громадської організації "Доста" після цього сказали:

"Ми розуміємо, що ці роботи лише тимчасово, то не є ремонт. Але ми добилися, аби ліквідували аварійно небезпечні ділянки. І будемо продовжувати боротися, щоб тут провели капітальний ремонт або взагалі демонтували кільце і повернули транспортній розвязці попеердній вигляд".


666 views0 comments