• Хотинські вісті

Підсумки чемпіонату Дністровського району серед юнаківУ червні завершився І чемпіонат Дністровського району серед юнаків сезону 2021–2022 років. П'ять команд за коловою системою (два кола) та у форматі осінь–весна розіграли перший чемпіонат.


Лише в останній своїй зустрічі, можна сказати дивовижним чином, команда Хотинської ДЮСШ гарантувала собі ІІІ місце. Задля потрапляння до трійки призерів хотинчанам потрібно було перемогти у Кельменцях місцеву команду.


Завдання ускладнювалося тим, що кельменчани до очної зустрічі у другому колі не зазнали жодної поразки, та й взагалі втратили лише два очки, зігравши внічию з командою села Грубна. Але неймовірна жага перемоги та можливість отримати медалі допомогли нашим хлопцям здобути перемогу (2:3).


Слід додати, що ця поразка дещо послабила, але не позбавила кельменчан сподівань завоювати чемпіонський кубок. Усе мала вирішити остання гра змагань, у якій новодністровський "Тірас" приймав ДЮСШ смт.Кельменці.


Та друга поразка поспіль позбавила вихованців тренера Олександра Котова бажаного кубка, натомість чемпіоном став "Тірас", який майже весь турнірний шлях йшов трохи позаду, або реально за набраними очками, або віртуально, за очками втраченими.Підсумкова турнірна таблиця:

1. "Тірас" м.Новодністровськ 19 очок;

2. ДЮСШ смт.Кельменці 16;

3.ДЮСШ м.Хотин 9;

4. "Legion" с.Грубна 8;

5. "Енергія" м.Новодністровськ 6.Днями відбулось нагородження команди Хотинської ДЮСШ за підсумками сезону. А саме перед початком товариської гри: ДЮСШ "Спортлідер" м. Кам'янець-Подільський 1:1 (Назаренко Ярослав, 5 Гнідко Володимир, 2).Команда нагороджена кубком, гравці – медалями. У індивідуальній номінації приз кращому воротарю змагань, отримав наш гравець Максім Резник.


Микола Шевчук,

голова Хотинської місцевої організації ГО "ВФСТ "Колос".

393 views0 comments