• Хотинські вісті

Підприємцям, які не працюють через карантин обіцяють виплати


Держава змінює алгоритм виплат для бізнесу, який припинив діяльність через карантин. Про це ішлося під час засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад, яке відбулось у форматі відеоконференції за участю керівника Офіс Президента України Андрія Єрмака.


Зокрема, у підприємців, які припинили свою діяльність через карантинні обмеження, буде можливість подати заявку на порталі Дія і гарантовано отримати з державного бюджету виплату в розмірі 8 тисяч гривень. Про це інформує Чернівецька ОДА.


Крім того, місцева влада матиме змогу додати до державної допомоги кошти з місцевого бюджету, збільшивши таким її чином загальну суму.


– Сформовані у такий спосіб компенсації – це демонстрація партнерства і солідарності державної та місцевої влади. Крім того, це визнання того факту, що підприємці є надзвичайно цінними для розвитку громади. Їх сьогодні необхідно шанувати так само, як і захисників України. Бо солдати боронять наш державний суверенітет, а підприємці забезпечують поступ для громад, – зазначив Сергій Осачук.


За словами голови ОДА, на Буковині пропонують додати із місцевих бюджетів 1500 гривень кожному підприємцю. Таким чином, загальний розмір допомоги відповідатиме рівню середньої заробітної плати в області.

Джерело - Чернівецька ОДА.

4 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/