• Хотинські вісті

Про юного співака з Колінківців – на сторінках енциклопедіїНа сторінках третьої енциклопедії дитячих талантів «Найвидатніші діти України» з-поміж сотні інших маленьких українців – юний співак з Хотинщини.


Колінківчанин Дмитро Банарь – наймолодший фіналіст Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», володар шести найвищих нагород – гран-прі у різноманітних конкурсах як в Україні, так і за її межами. Він узяв участь у феєричній презентації уже третьої енциклопедії дитячих талантів «Найвидатніші діти України», що відбулася цими днями у столичному Українському Домі.


На сторінки енциклопедій потрапили талановиті, цілеспрямовані та унікальні діти. Вони ходять на ходулях, пишуть пісні, танцюють, дифілюють на подіумі, ведуть передачі на ТБ, займаються спортом та бойовими мистецтвами, малюють прекрасні картини, знімають власні блоги, готують кулінарні шедеври, перемагають на престижних конкурсах за кордоном, представляючи нашу країну, займаються благодійністю, доглядають за домашніми тваринами, допомагають своїм батькам та мріють стати ще кращими, ще талановитішими!Авторка проекту – Тетяна Петракова, відома громадська діячка і редактор журналу «Ukrainian People», зазначила, що мета цього грандіозного задуму –показати всій Україні її маленьких героїв, об’єднати дітей під гаслами патріотизму та розвитку творчих дарувань. «Україна має багато талантів і може пишатися своїми обдарованими дітьми, які демонструють яскраві творчі здібності та величезний потенціал у всіх сферах – від науки до спорту і мистецтва», – зазначила авторка.


«Коли побачив першу таку енциклопедію, я і не мріяв, що зможу потрапити на її сторінки. Два роки виснажливої праці: фестивалі, конкурси та виступи, і ось я – у цій книзі!», – такий пост опублікував юний співак на сторінці у Фейсбуці.


Таке визнання маленькому Дімі далося нелегко: він рано прокидається, старанно вчиться у школі, а після уроків додатково займається вокалом, вчиться грати на гітарі. Його день розписаний по годинах. І це виправдано. Кількість його перемог, успіхів та позитивних емоцій, які він отримує від такої самореалізації, і є головними критеріями відбору до енциклопедії дитячих талантів.


Вітаємо нашого талановитого земляка та бажаємо подальших перемог! І хай мрія «стати народним артистом України» обов’язково здійсниться!

98 views0 comments