• Хотинські вісті

Про стан пацієнтів у Хотинській райлікарні розповіла лікар-інфекціоністУ Хотинській райлікарні наразі 9 пацієнтів з підозрою на COVID-19 (у семи з них – пневмонія), ще у двох уже підтверджено коронавірусну інфекцію.


Про стан пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні, та ситуацію із забезпеченням медиків захисними засобами кореспонденту "Хотинських вістей" розповіла Алла Яковенко – заступник головного лікаря райлікарні, лікар-інфекціоніст:


– Поки лише у двох пацієнтів райлікарні діагностовано COVID-19, результати лабораторних тестів решти узятих зразків ще очікуємо. У семи хворих – пневмонія, двоє з них потребують особливої уваги медиків, вони цілодобово під контролем чергових лікарів, інфекціоністів та реаніматологів. А стан чотирьох недужих уже покращився.


Щодо захисних засобів, то ними ми наразі забезпечені, завдяки як скоординованим діям райдержадміністрації та районної ради, так і своєчасній допомозі благодійників та підприємців.

Щиро вдячна за цю підтримку, яка нам була дуже необхідна та важлива. Уже придбано тканину для пошиття захисних костюмів, отримали запас дезінфекційних засобів, – повідомила Алла Яковенко.

824 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/