• Хотинські вісті

Про стан пацієнтів у Хотинській райлікарні розповіла лікар-інфекціоністУ Хотинській райлікарні наразі 9 пацієнтів з підозрою на COVID-19 (у семи з них – пневмонія), ще у двох уже підтверджено коронавірусну інфекцію.


Про стан пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні, та ситуацію із забезпеченням медиків захисними засобами кореспонденту "Хотинських вістей" розповіла Алла Яковенко – заступник головного лікаря райлікарні, лікар-інфекціоніст:


– Поки лише у двох пацієнтів райлікарні діагностовано COVID-19, результати лабораторних тестів решти узятих зразків ще очікуємо. У семи хворих – пневмонія, двоє з них потребують особливої уваги медиків, вони цілодобово під контролем чергових лікарів, інфекціоністів та реаніматологів. А стан чотирьох недужих уже покращився.


Щодо захисних засобів, то ними ми наразі забезпечені, завдяки як скоординованим діям райдержадміністрації та районної ради, так і своєчасній допомозі благодійників та підприємців.

Щиро вдячна за цю підтримку, яка нам була дуже необхідна та важлива. Уже придбано тканину для пошиття захисних костюмів, отримали запас дезінфекційних засобів, – повідомила Алла Яковенко.

835 views0 comments