• Хотинські вісті

Про ситуацію в краї та про що потрібно повідомляти поліціюСтаном на ранок 25 лютого ситуація на території Буковини залишається стабільною та контрольованою


Нагадаємо, у зв’язку із російським вторгненням особовий склад поліції вчора піднято по бойовій тривозі.


Правоохоронці продовжують нести службу у посиленому режимі та здійснюють комплекс заходів для забезпечення правопорядку, безпеки громадян і попередження будь-яких провокацій. про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області.


Ми вдячні кожному, хто не залишається нині байдужим, та повідомляє до поліції про підозрілих осіб і предмети, що можуть загрожувати безпеці й спокою буковинців і гостей краю. Разом ми непереможні!


Наголошуємо: наразі вчасно отримана інформація є важливою для оперативного реагування та протидії загарбникам.

Закликаємо бути пильними та звертати увагу на:


• невідомих осіб, які перебувають на вулицях, а особливо – поблизу будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури чи військових об’єктів;


• підозрілі та вибухонебезпечні предмети;


• безпілотні летальні апарати.


Також необхідно негайно інформувати поліцію у разі виявлення специфічних міток і предметів на дорогах та інших інфраструктурних об’єктах. Це система сигналів, яку використовує вороже військо. Фіксуйте такі знаки, їх розташування й телефонуйте на спецлінію «102».

Зберігайте спокій, уникайте провокацій та стежте за офіційними джерелами інформації.

#stoprussia

Відділ комунікації поліції Чернівецької області.


354 views0 comments