• Хотинські вісті

Про перспективи довгобуду – пологового відділення в Хотині та ситуацію в області


У відеозверненні голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук розповів не тільки про ситуацію з поширенням коронавірусу в області, а й про візит до Хотинської районної лікарні.

За добу обласний лабораторний центр дослідив 500 зразків, він працює на повну потужність. За їх результатами 29 квітня виявлено 82 нові випадки інфікування COVID-19. З них 52 – мешканці Чернівців.

Загальна кількість хворих коронавірусом жителів області зросла до 1571 осіб. Про це поінформував голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук у відеозверненні. Повідомив і добру звістку: одужали ще 18 людей, загалом 116 буковинців побороли недугу.

«Продовжуємо навідуватися із робочими візитами у райлікарні області. Сьогодні це були Хотин і Кельменці, – розповів голова Чернівецької ОДА. – Зустрілися, поговорили не тільки про ситуацію , що там є. А найголовніше, що мене особливо втішило, всі лікарі, головні лікарі та медперсонал дбають про те, як розвиватися і якою буде їхня перспектива їхніх лікарень у майбутньому. Тобто головний посил, гасло від лікарів: коли ми здолаємо коронавірус, ви про нас не забудете? Я думаю, що минув уже той час, коли ми могли нехтувати, не помічати потреб медицини… Як і наша армія, медицина завжди буде серед пріоритетів нашої роботи».

У Хотині говорили і про довгобуд – пологове відділення

Як повідомили у Хотинській РДА, на зустрічі керівництва облдержадміністрації з очільниками районної влади, головним лікарем райлікарні обговорено питання про перепрофілювання недобудованого пологового будинку під приймальне відділення.

Також у тут є можливість розмістити відділення хірургії та реанімації. У робочій зустрічі також взяли участь депутатка обласної ради Любов Годнюк та перший заступник міського голови Андрій Дранчук.

Сподіваємося, цей проєкт вдасться реалізувати. І довгобуд у Хотині перетвориться у сучасне приймальне відділення (завдяки участі у реалізації проєкту Уряду України «200 сучасних приймальних відділень»).

І ще надіємося, що про надання нашій лікарні статусу опорної високопосадовці теж не забудуть.

41 views0 comments