• Хотинські вісті

Про зіркового земляка Леоніда Каденюка знімуть фільм

Updated: Jan 9, 2020


Про першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка знімуть документальний фільм «Місія — Космос». Саме під такою ж назвою у 2017 році наш зірковий земляк випустив свою книгу. Фільм планують випустити у прокат у 2021 році. Про це повідомляє пресслужба Держагентства з питань кіно.


Як зазначається, кінопроєкт документальної стрічки “Місія – Космос” став одним із переможців дванадцятого конкурсного відбору Держкіно. Режисер – Сергій Шахворостов. Автор сценарію та продюсер – Валерія Іваненко.


Державне агентство України з питань кіно уклало договір з ТОВ “Спільна Перемога Продакшн” про надання державної підтримки на створення фільму про Леоніда Каденюка у розмірі понад 3,3 мільйона гривень (тобто 80% загальної вартості виробництва фільму).


Документальний фільм “Місія – Космос” – це розповідь не тільки про втілення мрії Леоніда Каденюка, яка зародилася у нього ще в ранньому дитинстві, а й про навчання та роботу, які привели його від порога скромної хати в Буковинському селі Клішківці до сходинок космічного корабля.

11 views0 comments