• Хотинські вісті

Про заборону богослужінь на Великдень на йдеться, але краян закликають дотримуватися певних правилПровести великодні служби у храмах із відкритими дверима, закликати парафіян бути у масках та приходити не всією родиною, а делегувати із кошиком до церкви когось одного.

Із таким проханням голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук звернувся до представників релігійних громад Буковини.


– Поряд із голосом влади та експертів, важливим для людей у громадах є слово, яке вони чують у храмі. На основі цієї інформації вони ухвалюватимуть рішення та моделюватимуть свою поведінку. Тож маємо закликати буковинців дотримуватися під час свят заходів безпеки, – пояснив Сергій Осачук.


Він також наголосив, що про заборону проведення богослужінь та обмеження доступу до храмів в області не йдеться. Проте людей просять мінімізувати фізичні контакти під час перебування у церкві, бути свідомими і обачними. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА


Начальник Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Чернівецькій області Святослав Кішлар розповів, як організувати богослужіння із дотриманням карантинних вимог.


– Згідно із постановою Уряду, у приміщенні може перебувати одна людина на 4 квадратних метри, тож слід наперед розрахувати, скільки вірян умістить церква. Що ж до території біля храму, то тут людям треба дотримуватися дистанції у 1,5 метра, – сказав правоохоронець.

За його словами, великодні богослужіння цьогоріч відбудуться у більш як 540 культових спорудах Буковини.

Джерело – пресслужба Чернівецької ОДА.

17 views0 comments