• Хотинські вісті

Про дивовижні квіткові замовлення та тренди у флористиці розповіла квітникарка
Шість років тому подружжя Антонійчуків з Клішківців посадило на власному городі 35 тисяч кущів троянд. Спочатку вони планували їх продати, проте вирішили спробувати робити букети на замовлення.


– Звичайно, кожен букет повинен бути вміло і красиво складений, а для цього лише одного бажання і фантазії не достатньо. Тож шукала в інтернеті майстер-класи, навчилася створювати букети й композиції, декорувати квітами весілля та інші важливі події. Крім цього, відвідувала платні курси з основ флористики у Чернівцях.


«Флористика – це мистецтво. Якщо в людини є талант від природи, то навички з’являються у процесі роботи. А головне у цій справі – мати мегатерпіння, бо формувати з квітів букети чи композиції – досить непросто. – переконана флористка Оксана Антонійчук.

Нині Оксана з легкістю втілює в життя бажання найвибагливіших клієнтів, створює весільні букети, вінчальні свічки та на хрещення, квіткові композиції для святкових столів, оформлює ікони у храмах.


Дивовижні замовлення

Оксана Антонійчук говорить, що її вже не здивуєш майже ніяким замовленням. Але було кілька справді неординарних випадків.


"Якось хлопець хотів здивувати кохану і вирішив на освідчення подарувати їй 301 троянду. А минулого літа чоловік замовив для дружини п’ять букетів по 101 троянді!", – пригадує незвичнні замовлення флористка

Здебільшого, квіти беруть юнаки, а старші представники сильної статі балують коханих зрідка, як правило, на іменини, День Валентина, 8 Березня. Найбільше у попиті – букети-асорті (це зібрані з різних квітів), вони об’ємні і дешевші, ніж троянди.


Секрети квіткового дизайну


– Для того, щоб вибрати вдалий букет, потрібно знати елементарні правила, – радить квітникарка. – По-перше, необхідно враховувати запахи. Неприпустимо приносити квіти з різким ароматом в лікарню або пологовий будинок.

Є вірогідність алергії, тому перед тим, як виконувати замовлення, намагаюся дізнатися все про того, для кого цей букет призначається.


– Нині квіткова індустрія може задовольнити будь-які бажання людей, навіть у морозні дні вже нікого не здивуєш пролісками, найрізноманітніші квіти вирощують цілорічно, – каже Оксана. – Тож для флориста головне завдання – зібрати букет так, аби він вразив своїм зовнішнім виглядом, а кожна рослина композиції несла особливий сенс.


До речі, обираючи букет, враховуйте значення квітів:

лотос – здоров’я, щастя;

кали – врівноваженість, краса;

півонія – багатство, слава;

троянда – кохання;

лілія – благородство;

айстра – чарівність;

іриси – мудрість;

тюльпани – багатство;

лаванда – захоплення;

орхідея – ніжність і вишуканість.


Для створення ефектного подарунка у флористичному дизайні використовують різні форми складання букетів чи композицій: кругла, одностороння, лінійна


Також нині популярний стиль «бідермейер» – коли квіти щільно укладені, при цьому у букеті можна створити малюнок з різноколірних квітів у вигляді серця чи імені.Щоб подарунок радував, а не дратував винуватця свята, варто врахувати і його уподобання у колірній гамі, зауважує флористка.


Для жінок та дівчат підійде ніжний і елегантний букет, зібраний з квітів одного кольору, але різних відтінків.


Для чоловіків можна підібрати яскраві й оптимістичні контрастні композиції. Має значення й упаковка, в якій їх презентують. Популярні нині коробки, а також фоаміран, калька, ретропапір та сітка.


Оксана Антонійчук має дві вищі освіти: філолога та юриста, проте знайшла своє справжнє покликання у флористиці. Вона вміло довершує природну досконалість квітів, докладаючи знання, сміливу фантазію та частинку своєї душі.


Подаруйте свято найдорожчим серцю людям!

Замовляйте розкішні букети та квіткові композиції на найвибагливіший смак для будь-якої події від флористки Оксани Антонійчук. Ознайомитися з роботами можна на сторінці в Інстаграм: diavoliukantoniichuk,

або ж звертайтеся за телефоном 095-707-63-74 (на правах реклами).

56 views0 comments