• Хотинські вісті

Проєкт поділу області на райони оприлюднили, але можливі зміниМінрегіон оприлюднив проєкти майбутніх районів в Україні

Проєкт формату майбутніх районів – їх кількість та склад по кожній області – Мінрегіон направив на погодження до центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій та асоціацій органів місцевого самоврядування. Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад та територій.

У відомстві зазначили, що карти майбутніх районів підготовлені на основі пропозицій облдержадміністрацій та тривалих консультацій та наголосили, що це є в своїй сукупності лише першим проєктним документом, який ще зазнає змін у ході погоджень та попередніх обговорень на рівні Уряду, перед його схваленням.

«Мінрегіон спрямував на погодження проєкт постанови Верховної Ради щодо майбутніх районів в Україні. Звісно, що цей проєкт не є догмою. Ще вноситимуться пропозиції, які будуть обов’язково розглянуті і, якщо вони не суперечитимуть критеріям, яким мають відповідати майбутні райони, будуть враховані. Ключове – майбутні райони повинні бути оптимальними за своїми параметрами для того, щоб в них організувати ефективну систему державного управління, зокрема – формування на цьому рівні дієвих органів виконавчої влади», – прокоментував заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.

Джерело - сайт «Децентралізація»

66 views0 comments