• Хотинські вісті

Проєкт «Моя родина унікальна»Сім’ю Савицьких об’єднало волонтерство і боротьба у війні своєю зброєю – добром і самовідданістю


До Міжнародного дня сім’ї учні Грозинецького НВК активно долучилися до проведення інформаційної кампанії Департаменту освіти та науки облдержадміністрації «Моя родина унікальна». Метою проєкту є популяризація історій про членів родин, які мають певні здобутки, перемоги, зокрема брали активну участь у Революції Гідності, війні на сході України.


Сім’я третьокласниці Анни Савицької – це міцна оборона, надійний тил, взірець патріотичної любові. Їх об’єднує бажання допомогти і боротися у війні своєю зброєю – добром і самовідданістю.


Дівчинка пишається рідними і вважає родину унікальною. Про своїх найдорожчих людей маленька Анна розповіла:


– Тато Богдан і дідусь Віктор з перших днів війни на сході захищають рідну Україну.

Татусь – Богдан Вікторович Савицький – військовослужбовець. Одного разу він не повернувся з роботи додому. Мама плакала і була засмученою. Я не розуміла, що відбувається, де татко? Та мама пояснила, що татусь береже спокій і мир нашої домівки.


Незабаром і дідусь – Віктор Васильович – поїхав на схід країни. Спочатку він був волонтером і допомагав солдатам: возив одяг, продукти, захисні сітки, листівки та дитячі малюнки, а тепер – також військовий, воює на Сході.


Дуже добре пам’ятаю, як тато вперше повернувся у відпустку і привіз мені гарну ляльку… Того вечора я довго сиділа у татка на колінах і цілувала його, а мамка від радості плакала.


Вважаю, що мій татусь – Герой і патріот нашої Батьківщини. У нього є багато нагород і подяк. Він нагороджений знаком «За розмінування» І ступеня, орденом «За мужність» ІІІ ступеня, медаллю «Захиснику Вітчизни», відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».


Батько мало розповідає нам про війну. Він дуже переживає за побратимів, які захищають державні кордони, і з болем у серці згадує тих, кого вже немає. Я впевнена, що тато має велику силу волі і незламний дух, щоб все це пережити.

Немає у світі кращого татка, ніж мій. Він пригорне нас із сестричкою, підтримає, втішить, поцілує і дасть відповідь на всі питання.


Та не тільки мій батько і дідусь відзначились, а й мої матуся Світлана Филимонівна удостоєна відзнаки «Українська берегиня» та бабуся Людмила Цезарівна нагороджена відзнакою «Орден матері бійця АТО». Вони весь час підтримують батька, дідуся й оберігають нас.


Я дуже люблю свою сім’ю і пишаюся тим, що є її частинкою», – ось так щиро написала про своїх рідних Анна Савицька.


Тож дай, Боже, таким людям міць, силу і здоров’я долати усілякі труднощі, та якнайшвидше діждати миру у рідній країні!

Валентина Продан, класний керівник 3 класу Грозинецького НВК.


93 views0 comments