• Хотинські вісті

Проєкт "Бюджет участі" започаткували в Хотинській ОТГ. Долучайтеся!


Шановні жителі Хотинської міської ОТГ! Нагадуємо, що з 1 травня розпочато прийом проєктних заявок «Бюджет участі-2020» Хотинської міської об’єднаної територіальної громади.

Щоб стати учасником конкурсу, достатньо заповнити заявку та зібрати 10 підписів від мешканців громади, котрі готові підтримати проєкт на відкритому голосуванні. Подати заявку може будь-яка особа, яка досягла 14 років.

Проєкти-переможці будуть реалізовані у 2020 році за кошти бюджету громади (20 тис. гривень на малий проєкт та 40 тисяч на великий).

Немає сенсу чекати на те, що хтось прийде і вирішить вашу проблему, необхідно діяти! Бюджет участі – важіль впливу, яким варто скористатися. Створюйте та відправляйте проєктні заявки до 31 травня 2020 року.

Проєкти можна подати у Хотинську міську раду (вул. Незалежності, 52) або надіслати на електронну пошту hoti_amu@ukr.net. Анна Марчишин, головний спеціаліст сектору інформаційного забезпечення та туризму міської ради.

15 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/