• Хотинські вісті

Проєкти реалізують для розвитку громади

Updated: Sep 29, 2021Проєкти Хотинської та Недобоївської громад увійшли до десятки переможців конкурсу, який проводила Асоціація органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” у партнерстві з Агенцією регіонального розвитку Чернівецької області і Чернівецькою обласною радою.


У Хотині облаштують зону відпочинку


– Відрадно, що із 72 представлених на конкурс проєктів відібрано у десятку переможців наш проєкт "Створення рекреаційної зони для проведення культурно-дозвіллєвої діяльності жителів Хотинської громади",розповів менеджер з питань регіонального розвитку КУ "Агенція розвитку міста" Юрій Гуменюк, який узяв участь в урочистій зустрічі з переможцями конкурсу підтримки місцевих ініціатив громад.


Представників усіх громад області, проєкти яких відібрали для реалізації, привітали голова обласної ради Олексій Бойко та керівник Агенції регіонального розвитку Чернівецької області Олексій Грушко. Їм вручили сертифікати переможців.

Під час зустрічі обговорили подальшу реалізацію проєктів.На фінансування проєктів-переможців з обласного бюджету буде направлено 2,039 млн грн, а близько 602 тис. грн буде забезпечено у вигляді співфінансування з місцевих бюджетів. Про це повідомила пресслужба Чернівецької обласної ради.


10 проєктів будуть реалізовані за напрямками збереження історико-культурної та природної спадщини, розвитку спорту та підвищення рівня безпеки громад, а саме:

⁃ Створення рекреаційної зони для проведення культурно-дозвіллєвої діяльності жителів Хотинської громади.

⁃ Створення комплексної системи відеоспостереження на території Недобоївської громади.

⁃ Створення поліфункціонального культурного центру "Сучасний музейний простір" у Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту.

⁃ Встановлення спортивного комплексу в Селятинському ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.О.Зайця.

⁃ Придбання спортивного інвентаря та універсального тренажеру для ФОК(фізкультурно-оздоровчого комплексу) Педагогічного фахового коледжу Чернівецького національного університету ім.Ю. Федьковича.

⁃ Розвиток та збереження споруд історичної та культурної спадщини — Новоселицького ліцею у Новоселицькій МТГ Чернівецької області.

46 views0 comments