• Хотинські вісті

Прогноз погоди до кінця жовтня та листопад

Updated: Oct 18, 2021


Уже цей тиждень в Україні обіцяє градусні гойдалки. Про це повідомила синопткиня Наталка Діденко:


"Спочатку стовпчики термометрів поповзуть вниз – буде холодно, вдень не вище +7...+12 градусів, а вночі до невеликих "мінусів".


Із середи, з 20-го жовтня, 21, 22 та 23 жовтня у більшості областей потепліє. Ймовірно, максимально до +15...+18 градусів!


Але вже 23-го жовтня, поступово, починаючи із західних та північних областей, почне заходити справжнє холодне повітря", – поінформувала вона


У другій половині жовтня погода буде дуже нестійкою, а в кінці місяця можливий сніг з дощем. Температурні гойдалки очікуються і в листопаді – від «мінусів» до 15 градусів тепла. Але в цілому залишок осені обіцяє бути теплішим за норму.


Про це розповіла завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту Вазіра Мартазінова, повідомляє Главком з посиланням на «Апостроф».


«Від різких похолодань до різких потеплінь – і знову справа буде йти до похолодання в кінці жовтня. Мене турбує друга половина цього місяця, адже якщо тоді будуть негативні нічні та денні температури, це говорить про те, що з'явиться вже сніговий покрив. Але це буде сніг із дощем», – зазначила Вазіра Мартазінова.


За її словами, старт останнього місяця осені буде досить прохолодним. Втім, не обійдеться і без сюрпризів з відміткою «плюс».


«На початку листопада ми очікуємо температуру повітря близько нуля градусів, а вночі близько п’яти градусів морозу. Проте це будуть ще не зимові процеси. І знову цей місяць демонструватиме нам таку ж нестійкість: температури у середині листопада будуть доходити і до 14–15 градусів тепла»,– зазначила кліматологиня.


Проте до кінця місяця прийде справді зимове похолодання.


«Температура повітря восени буде вищою за норму. Але всередині кожного місяця погодні умови будуть нестійкими», – підсумувала вона.

Джерело - Главком.


352 views0 comments