• Хотинські вісті

Прогноз магнітних збурень на квітень


Фото NASA - http://sec.gsfc.nasa.gov/popscise.jpg із сайту Вікіпедія

У квітні 2021 року, за прогнозами фахівців, очікуються кілька сплесків сонячної активності, що може негативно позначитися на здоров’ї.


Прогноз магнітних збурень


2 квітня – невеликі геомагнітні коливання.


3–4 квітня – магнітна буря, яка досягне свого піку 4 числа. Коливання будуть потужними, можуть вплинути на самопочуття навіть не надто метеозалежних людей.


8–12 квітня – затяжна магнітна буря середньої потужності. Вона досягне піку 10 числа і впливатиме, здебільшого, на людей, яких часто турбує головний біль, у кого є хронічні серцево-судинні захворювання.


16–17 квітня – середня магнітна буря (досить відчутна).


21 квітня – слабка магнітна буря, яку більшість людей просто не помітять. Але метеочутливим у цей день варто бути уважнішими до свого здоров’я.


Поради медиків для метеочутливих людей

Загалом, у дні, коли прогнозують магнітні бурі, медики радять не перевантажувати себе важкою фізичною та розумовою працею, уникати стресів. Спіть не менше 8 годин.


Додайте у щоденне харчування сезонні фрукти та овочі, організм має отримувати достатньо вітамінів та мінералів. Пийте багато води, не вживайте каву та міцний чай, спиртне. Проконсультуйтеся з лікарем щодо ваших хронічних захворювань.


9 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/