• Хотинські вісті

Проведуть реставрацію туристичних магнітів, зокрема Хотинської фортеціЦього року здійснять реставрацію Хотинської фортеці та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Роботи виконуватимуть у рамках ініційованої Президентом України програми «Велика реставрація».


Про це говорили під час Всеукраїнського форуму Україна-30 «Культура, медіа, туризм», повідомляє Чернівецька ОДА.


– Велика реставрація – це прорив у галузі культури. Нашій області, зокрема, вона дає змогу оновити «туристичні магніти». Йдеться про спадщину ЮНЕСКО – університет, а, крім того, і славнозвісну Хотинську фортецю. Ми вже розробляємо пакет документів для експертної комісії, щоб отримати відповідне фінансування, – сказала заступниця голови Чернівецької облдержадміністрації Ірина Ісопенко, яка представила Буковину на Форумі.


«Сподіваємося, що вже цього знакового року, коли Буковина відзначатиме 400-річницю Хотинської битви, нам вдасться реставрувати ці два об’єкти», – сказала Ірина Ісопенко.

Програма «Велика реставрація» стартує вже цьогоріч. Її мета – збереження об’єктів української культурної спадщини, модернізація туристичної інфраструктури країни та знайомство українців з рідною землею.


Вона передбачає реставрацію фортець, музеїв, театрів та інших пам’яток у нашій державі впродовж найближчих трьох років. На її реалізацію було виділено рекордну суму в історії України – 2 мільярди гривень.

Загалом ж у рамках «Великої реставрації» планують оновити 150 «туристичних магнітів» України.

Джерело - Чернівецька ОДА.59 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/