• Хотинські вісті

Привітали призерок обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2021"Надзвичайно приємно, що серед десятків переможців зональних турів освітянки з Хотинщини гідно пройшли усі випробування та вибороли призові місця.


Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться вже 26 рік поспіль, але цьогоріч він був особливим, адже на педагогів чекав ще й "екзамен на мультимедійність" – кількаденний дистанційний марафон.

Усі завдання, наче телеведучі у "прямому ефірі", вони виконували в онлайн режимі. І часом усе залежало не тільки від досвіду і професіоналізму, а й якісного інтернет-зв'язку, хорошого ноутбука, мікрофону чи відеокамери...


Учителі навчали і водночас училися, творили, розвивалися і надихали інших. І очевидно, що і сам конкурс, і тривала підготовка до нього – це подвійне хвилювання і незабутні емоції. Безперечно представниці Хотинщини гідно виступили, продемонстрували свою майстерність, знання предмету і любов до обраної справи.


І ось усе це позаду. У номінації «Українська мова та література» переможницею журі визнало Тамару Цимбалюк – учительку Хотинської ЗОШ №5, яку нагороджено пам'ятним кубком. Як краща філологиня краю-2021 вона представлятиме Чернівеччину на всеукраїнському етапі конкурсу.


Серед керівників закладів освіти друге призове місце здобула Наталія Сіногач – директорка Хотинської ЗОШ №1.


Також представляла Хотинщину в номінації «Математика» і стала лауреаткою регіонального етапу вчителька Рушкинської ЗОШ Алла Бабин.
Усіх учасниць від Хотинщини урочисто привітали представники Хотинської та Рукшинської громад, дирекції шкіл, профспілкової організації працівників освіти та науки, центру професійного розвитку педагогічних працівників Хотинської міської ради.

13 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/