• Хотинські вісті

Президент оголосив 16 лютого Днем єднання: як його відзначатиПрезидент Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання.


«З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на свідомість постановляю оголосити 16 лютого 2022 року Днем єднання», – йдеться в указі Президента №53/2022, що опублікований на сайті Глави держави.


Відповідно до указу, в цей день потрібно підняти Державний прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах, а о 10:00 виконати Державний Гімн України та провести заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.


Також згідно з указом, з 1 березня 2022 року передбачено підвищення грошового забезпечення військовослужбовців Збройних сил України на 30% та доведення до 20% від початку 2022 року підвищення грошового забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України.


Крім того передбачено:


  • створення на основі діючих інформаційних ресурсів єдиної інформаційної платформи UАразом для забезпечення щоденного інформування населення про реальний стан безпекової ситуації, заходи, що вживаються для зміцнення обороноздатності держави, а також організацію належної інформаційно-роз'яснювальної роботи про діяльність державних органів з питань забезпечення безпеки громадян;


  • прискорення створення і функціонування системи територіальної оборони, належного ресурсного забезпечення заходів із підготовки громадян до національного спротиву.

Джерело - сайт Президента.

250 views0 comments