• Хотинські вісті

Президент нагородив чемпіона Європейських ігор Олега Миронця


Ушановано і його тренера Івана Павлюка


За досягнення високих спортивних результатів на II Європейських іграх у м. Мінськ (Білорусь), виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України Президент Володимир Зеленський нагородив державними відзнаками медалістів цих змагань, що відбулися наприкінці червня у Білорусі. Нагадаємо, українські легкоатлети вибороли на євроолімпіаді перемогу, а збірна України – третє загальнокомандне місце.


З-поміж інших спортсменів відзначили і буковинців, які здобули медалі. Наш земляк – чемпіон Європейських ігор легкоатлет Олег Миронець з Недобоївців отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня.


Крім того, відзначили його наставника – тренера Хотинської ДЮСШ Івана Павлюка, якому присвоїли почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».


– Безперечно, Іван Григорович заслуговує на таке звання, адже все життя присвятив улюбленій роботі та дітям, котрі хочуть займатися спортом і досягати висот, – зазначив директор Хотинської ДЮСШ Анатолій Прядко. – І саме завдяки своєму тренеру багато юнаків та дівчат досягали цих висот. Чимало вихованців Івана Павлюка ставали неодноразовими призерами різних всеукраїнських змагань, чемпіонатів, наприклад Максим Корчак, Віталій Рибак, Олександр та В‘ячеслав Антонюки. Увесь колектив спортшколи щиро радіє таким державним відзнакам, пишається здобутками Олега Миронця, Івана Павлюка та інших його вихованців.

30 views0 comments