• Хотинські вісті

Президентська кампанія б'є рекорди


Цьогорічна президентська кампанія встановила рекорд за кількістю кандидатів:

балотуються 40 чоловіків та 4 жінки


На виборах президента України 2019 року ЦВК зареєструвала 44 кандидати. Згідно з аналізом експертів проекту «Дослівно», цьогорічна кампанія за кількістю претендентів має рекордні показники.


«2014-року в президентських виборах брав участь 21 кандидат – це вдвічі менше претендентів, ніж цього разу. Історичний рекорд досі тримали вибори 2004-го, коли на найвищу посаду держави балотувалися 24 особи», – зауважив голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

Також він звернув увагу на те, що президентська кампанія-2019 залишається далекою від принципів гендерної рівності: у виборах збираються взяти участь лише чотири жінки із 44 кандидатів.


Відповідно до даних ЦВК, наймолодшим кандидатом в президенти є 37-річний Олександр Данилюк, а найстаршим – 74-річний Олександр Мороз. Експерти «Дослівно» підрахували, що політик уп’яте балотуватиметься на посаду Глави держави.


«Загалом серед 44 кандидатів десятеро вже брали участь у президентських виборах. Для решти це буде перший досвід участі в кампанії такого рівня», – заявив Олексій Кошель, додавши, що середній вік кандидатів становить 50 років.


За повідомленням Комітету виборців України.

3 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/