• Хотинські вісті

Презентували 5 нових автівок, на яких працюватимуть пересувні відділення Укрпошти на Хотинщині

Updated: Nov 23, 2020У Хотині сьогодні урочисто презентували 5 новеньких автівок, на яких працюватимуть пересувні відділення Укрпошти на Хотинщині. Вони обслуговуватимуть 24 населені пункти Хотинщини та ще 3 – Новоселиччини. Загалом на Чернівецьку область "Укрпошта" надала 40 нових автомобілів.


Автомобілі оснащені GPS навігаторами, відеокамерами та відеореєстраторами. За графіком вони виїжджатимуть у села району, навіть найвіддаленіші і найменші, щоб доставити посилки, ліки, газети, кореспонденцію, пенсії та приймати комунальні платежі від населення. Це зручно для жителів тих сіл, де немає аптек, відділень банків.


В "екіпажі" такого пересувного відділення будуть їхати три працівники: водій, начальник відділення та листоноша. За своїм маршрутом щодня виїжджатимуть у села, де обслуговуватимуть людей протягом 2–2,5 години (поки що графіки і маршрути діятимуть у тестовому режимі, їх за потреби доопрацюють). А стаціонарні відділення у невеличких селах не працюватимуть, їх переводять на такі "мобільні" – пересувні.Як розповів директор Чернівецької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Ярослав Цюпак, у наступному році заплановано комп'ютеризувати пересувні відділення, щоб у кожному автомобілі було комп'ютерне обладнання з інтернетом, що дозволить приймати і проводити різні платежі, поповнювати рахунок мобільного телефону, перекидати кошти з картки на картку.


"Укрпошта стає сучаснішою, реалізує різні проєкти і провадить диджіталізацію, розширює перелік послуг", – сказав він.

Крім того, Ярослав Цюпак презентував послугу "Власна марка"– це можливість створення індивідуальної поштової марки з власним логотипом чи фото, якою можна не лише милуватися, а й оплатити письмову кореспонденцію.


Довідково

Пілотний проєкт пересувних відділень Укрпошта впроваджує у шістьох областях, зокрема Чернівецькій.


Пересувне відділення поштового зв’язку (ПВПЗ) — це повноцінне поштове відділення, яке приїжджає у невеликі села та хутори з населенням до 2000 жителів. Пересувні відділення потрібні для того, аби жителі навіть найвіддаленіших і найменших населених пунктів України отримали всі потрібні їм поштові, логістичні й фінансові послуги.


Послуги надають у спеціальній точці присутності й біля домівок жителів сіл та селищ. Працівникам пересувних відділень "Укрпошта" пропонує роботу на повну ставку, пересування на сучасному автомобілі та можливість отримання премій у рамках програм заохочень праці.

40 views0 comments