• Хотинські вісті

Презентація: хотинчанка написала любовний роман


Молода мама, романтична і творча Ірина Шинкарюк знайшла час і натхнення написати власний роман. Її перша книга «В обіймах Рима», яка для автора наче дитя, побачила світ цього літа і видана під псевдонімом – Ірина Шин. Вона відверто розповіла про творчі злети і труднощі, своє хвилювання і навіть про казуси, які траплялися на шляху від задумки роману до виходу в світ.

Зокрема, як її чоловік Михайло, який перечитував на ноутбуці початок твору (на той час уже було віддруковано чималий обсяг матеріалу – 17 тисяч знаків), випадково усе видалив, і довелося писати заново, адже рукописного варіанту не робила.


«Напевно, так мало статися, бо коли писала вдруге, то вийшло навіть краще», – з посмішкою сказала Ірина. І додала, що без підтримки коханого чоловіка нічого б не вийшло: «Він у мене справжній чарівник!».


Ірина розповіла, що найкраще їй пишеться ночами:


«Муза до мене приходить після опівночі, коли всі рідні сплять. Написання роману зайняло близько року".

Сюжет, герої – повністю вигадані, але реалістично виписані. Як і тло, на якому відбуваються події – овіяне романтикою прекрасне місто Рим. Це історія молодої жінки, яка знайшла своє справжнє кохання, але втратила його. Але потім, переборовши чимало труднощів, багато переосмисливши, усе ж йде до свого щастя.


Презентація книги Ірини Шин відбулася у центральній бібліотеці у теплій невимушеній обстановці. Ведуча заходу Любов Жалоба розповіла про авторку та її книгу. «Ірина – романтична, скромна і сором’язлива, надзвичайно відкрита і обдарована. Для неї любов, кохання – найголовніше. Вона нагадує нам, що за щастя потрібно боротися, а любов часто потребує жертв».Кожен автор дуже хвилюється, чи сподобається його творіння читачам, як його сприймуть. Родина молодої починаючої письменниці підтримала її. Відгуки читачів теж були схвальними. Присутні казали, що книга читається легко, на одному подиху. І водночас містить багато глибоких думок.«Людина народжується з любові і для любові. Саме такий лейтмотив цієї книги, читаючи яку, не лише співпереживаєш героїні, а й немов і сама прогулюєшся вуличками Рима та відчуваєш запах кави. Ви – велика молодець!», – сказала Ніна Сандуляк, котра однією з перших прочитала книгу.


«Це сучасна історія кохання зі своїми «приколами», написана доволі відверто. Проте є й повчальні моменти: щоб не здаватися перед труднощами, довіряти своїй половинці, а не злим язикам», – зазначила Богдана Семенко.


Привітали молоду авторку з першою книгою її рідні, друзі, хотинчани, а також міський голова Микола Головльов. Усі щиро бажали Ірині ніколи не втрачати віри у себе, зичили натхнення у створенні нових романів. Вона ж запевнила, що на цьому не зупинятиметься, а наступну книжку напише вже не про Рим, а про Хотин.


37 views0 comments