• Хотинські вісті

Поштовхи від землетрусу відчули і на Буковині

А магнітуда в епіцентрі становила 4,3 балаУранці у четвер, 23 вересня, на межі Тернопільської та Івано-Франківської областей стався землетрус магнітудою 4,3 бала, який відчувався у радіусі 100 км. Епіцентр його був на лівому березі Дністра, яким проходить межа між цими областями, приблизно за 10–15 км від Чорткова.


Очевидці з різних регіонів, у тому числі Чернівеччини, повідомляють про відчутні поштовхи. Хотинчани, які прокинулися сьогодні рано, кажуть, що теж відчули коливання десь о 6:20. За їхніми словами, хиталися крупногабаритні меблі.

«О 6:17:57 год. засобами Головного центру спеціального контролю зареєстровано відчутний землетрус на території України. Попередні розрахунки: координати 48,93 пн. ш. 25,88 сх. д., Тернопільська область, магнітуда М=4.3», – повідомив Українського центру контролю за сейсмологічною ситуацією (ГЦСК).

Також там пояснили:


"Джерело землетрусу – на території Тернопільської області в районі м. Чортків, на глибині 6 км. За класифікацією землетрус відноситься до «помірних»: відчувається людьми всередині приміщення, предмети, які висять, сильно коливаються, картини зрушуються з місця. Відчутні коливання подібні з коливаннями, утвореними падінням тяжких предметів у будівлі.

За інформацією від жителів, найбільше повідомлень про струси відчувались у м. Чортків та прилеглих селах. Цей землетрус відчувався також у населених пунктах біля м. Кам’янець-Подільський", – йдеться у повідомленні ГЦСК.


Як повідомили у рятувальній службі, до негативних наслідків підземні поштовхи не призвели.


1,027 views0 comments