• Хотинські вісті

Почнуть штрафувати за перебування без масок у громадських місцях

Updated: Nov 26, 2020
Із 21 листопада набирає чинності закон про штрафи за перебування у громадських місцях без маски. Також знову нас чекає карантин вихідного дня.Президент 19 листопада підписав відповідний закон, який передбачає посилення відповідальності за перебування в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті без захисних масок ( штраф 170-250 грн). Закон опублікований 20 листопада, тому набирає чинності 21 листопада.


Тож відзавтра за відсутність маски зможуть оштрафувати на місці, пише Лігазакон.нет: "Стаття 44-3 КУпАП доповнена частиною другою, яка передбачає накладення штрафу від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 до 225 грн) за перебування під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, в: - громадських будинках; - спорудах; - громадському транспорті.

Крім того, надано право розглядати справи про дотримання цих протиепідемічних заходів виконавчим комітетам сільських, міських рад, а також Національній поліції, органам Державної санітарно-епідеміологічної служби".

10 views0 comments