• Хотинські вісті

"Починається третя, надскладна хвиля коронавірусу", – Олег Чорний


Джерело - Чернівецька ОДА.

Надто швидко заповнюються ліжка у реанімаційних відділеннях лікарень області


20 госпітальних баз області, де лікують хворих на коронавірус, будуть заповнені вже за кілька днів. Наразі тут розгорнуто 2162 ліжка, лише 1645 із яких мають доступ до кисню. При цьому у стаціонарах уже перебувають 1382 пацієнтів, минулої доби госпіталізували рекордну кількість недужих – 176.


Про це ішлося під час засідання обласного штабу ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та з упередження і нерозповсюдження COVID-19 у Чернівецькій області.


«Ми можемо стверджувати, що на Буковині починається третя, надскладна хвиля коронавірусу. Міські лікарні №3, №4 та госпіталь ветеранів війни завантажені майже на 100 %. Здебільшого, пацієнтів доправляють у важкому стані, вони потребують кисневої дотації. Також повністю заповнені й реанімаційні відділення Вижницької, Кіцманської та Сторожинецької лікарень», – розповів директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Олег Чорний.


«Ми розгорнемо додаткові ліжка у Кіцманській лікарні, обласному госпіталі ветеранів війни, а також перепрофілюємо для недужих на COVID-19 гінекологічне відділення перинатального центру. Окрім цього, працюємо над формуванням команд медиків, які надаватимуть там допомогу», – сказала заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.


Головна санітарна лікарка Буковини Наталія Гопко закликала всіх буковинців у найближчі дні утриматися від святкувань та масових заходів, аби розірвати ланцюг захворюваності на коронавірус, адже чимало людей інфікувались саме на різноманітних святкуваннях – хрестинах, весіллях. А відтак захворіли і члени їхніх родин. Джерело - Чернівецька ОДА.

29 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/