• Хотинські вісті

Похолодання і температурні гойдалки прогнозують синоптикиПрирода і погода продовжують дивувати. Щороку у різних місцевостях восени знову квітнуть дерева. Ось і в Чернівцях у середині жовтня зацвіли каштани.


І читачі «Хотинських вістей» нам повідомляли, що у вересні спостерігали дивне: то на грушах на деяких гілках були і плоди, і цвіт, то на яблуні квіти, зав‘язь і яблучка одночасно. А у багатьох виноград скинув листя ще у серпні.


То що погода нам готує надалі?

У другій половині жовтня погода знову буде нестійкою, а в кінці місяця можливий сніг з дощем.


Піком похолодання у цьому місяці стануть 24-25 жовтня, коли на більшості території України вдень очікується +7...+8 градусів, а вночі до -4 морозу. Але до кінця наступного тижня температура знову зросте, але з потеплінням можуть прийти і дощі.


Як прогнозує синопткиня Наталка Діденко, у найближчі дні температура повітря далі знижуватиметься і протягом дня 24-го жовтня максимально передбачається лише +5…+10 градусів.


Вітер із західного переходитиме на північно-західний і залишатиметься, може, й не штормовим, але рвучким, сильним.


Понеділок-вівторок – буде дуже холодна погода, вночі до "мінусів".


«А ось із середини наступного тижня температура повітря почне підвищуватися, спочатку із західних областей, а до кінця тижня всю Україну огорне м'яка тепла атмосфера з температурою повітря +12+16 градусів, місцями до +18 градусів.


Наступні вихідні, завершення місяця, 30-31 жовтня, обіцяють, за попередніми прогнозами, розкішну погоду», – написала Наталка Діденко на своїй сторінці у Фейсбук.


Температурні гойдалки очікуються і в листопаді – від «мінусів» до 15 градусів тепла. Але в цілому залишок осені обіцяє бути теплішим за норму.46 views0 comments