• Хотинські вісті

Потужний дизельний генератор встановили у Хотинській лікарніУ Хотинській багатопрофільній лікарні завершено монтаж нового дизельного генератора-автомата, потужності якого вистачить на забезпечення електрикою усіх стаціонарних відділень у випадку припинення енергопостачання.


Детальніше розповідає в. о. головного лікаря Сергій Солодкий:


– Днями встановлено та введено в експлуатацію дизель-генератор потужністю 250 кВт/год., що за необхідності забезпечить усі відділення лікарні, включаючи поліклінічне, безперебійним джерелом енергії. Спеціалізована організація провела налагоджувальні роботи, його вже апробовано.


Необхідно зазначити, що генератор за потреби автоматично вмикається і вимикається. Його використовуватимуть тоді, коли припиняється централізована подача електрики.


На жаль, такі випадки у Хотині трапляються, і це вкрай негативно позначається на роботі стаціонарів, зокрема пологового, реанімаційного та хірургічного.


Адже, хоч у лікарні раніше використовували старий генератор, але щоб його запустити, потрібен був час.


Пам’ятаємо, як у випадку відключення світла складно було забезпечувати хворих на коронавірус киснем з концентраторів. До того ж стара установка забезпечувала електроенергією не всю лікарню, а лише хірургічний та пологовий корпуси, а також частково терапевтичний. Тепер це відбувається оперативно.


Отож зроблено важливий крок для безперебійного забезпечення електрикою усіх стаціонарних відділень медзакладу, а також поліклініки.


Загальні витрати на придбання та монтаж генератора-автомата – 1,2 мільйона гривень (із фінансування за «ковідним» пакетом медичних послуг від НСЗУ), – поінформував Сергій Солодкий.40 views0 comments