• Хотинські вісті

Потрібна допомога п’ятирічній дівчинці


Урятуємо життя!

У п’ятирічної Валерії Козачок із села Недобоївці виявили рідкісну онкологічну хворобу – саркому Юїнга. За словами лікарів, цю недугу в Україні діагностують у трьох-п'яти діток на рік. Дівчинці потрібні декілька курсів хіміотерапії, а потім, можливо, операція з видалення пухлини.


Наразі Валерія на лікуванні в обласній дитячій клінічній лікарні, у відділенні онкології та гематології.


Почали перший курс хіміотерапії, доньці призначили три препарати, два з яких надають, а один потрібно докуповувати, – розповідає мама Віталіна Вікторівна. – Завдяки добрим людям, котрі нам допомагають, розпочалося лікування, але воно тривале. Після хіміотерапії лікарі вирішуватимуть, чи можуть провести операцію з видалення злоякісної пухлини. Таку проводять тільки у Києві або за кордоном (там вартість подібної операції – близько 10 тисяч доларів). Поки триває карантин, можемо лікуватися тільки в Україні. Хоча з такою рідкісною хворобою, здебільшого, їдуть в інші країни.

Самотужки батьки Валерії не зможуть оплатити лікування та операцію донечці. Їм потрібна підтримка. На Хотинщині багато небайдужих і добрих людей, якщо кожен зробить свій внесок, то це допоможе врятувати дівчинку.

Реквізити: картка ПриватБанку 5168 7573 6803 8917 (Козачок Олександр В’ячеславович).

Ощадбанку 4790 7299 0928 4085 (Козачок Віталіна Вікторівна).

Телефон матері: 095-878-14-48 (Віталіна Вікторівна).

125 views0 comments