• Хотинські вісті

Послаблень карантину в області поки не буде


Майже вся Україна почала поступово виходити з карантину, але на Чернівеччині послаблень поки що практично немає. Більшість закладів торгівлі (крім продовольчих), салони краси, стоматології мають бути зачинені.


Дозволена робота ресторанів і кафе - лише доставка та на виніс, а також адвокатів і нотаріусів.

Таке рішення прийняла обласна комісія ТЕБ та НС, оскільки темпи захворюваності не зменшуються.


"Оскільки епідеміологічна ситуація у Чернівецькій області критична, обласна комісія ТЕБ та НС вирішила поки не послаблювати карантин на Буковині", - повідомив невтішну новину голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Детальніше про рішення комісії поінформувала Чернівецька ОДА:

Обласна комісія ТЕБ та НС, врахувавши статистику захворюваності, госпіталізації та кількість летальних випадків від COVID-19 на Буковині, а також рекомендації головного санітарного лікаря області, вирішила продовжити дію обмежень на:

⛔️ роботу суб’єктів господарювання торговельного та побутового обслуговування населення; ⛔️ перебування у громадських місцях без масок; ⛔️ проведення масових заходів; ⛔️ відвідування дитячих та спортивних майданчиків; ⛔️надання стоматологічних послуг.

Дозволено відновити роботу: кафе, ресторанів та інших закладів громадського харчування (лише в режимі доставки або на виніс); адвокатів, нотаріусів, аудиторів та психологів; музеїв.

⛔️Водночас карантин і надалі триватиме у закладах освіти та виховних навчальних закладах.

⛔️Також продовжено обмеження щодо руху приміських автобусних рейсів та громадського транспорту у Чернівцях.

⛔️Нагадуємо, що особливий режим в’їзду та виїзду у Чернівецькій області продовжує діяти до моменту прийняття окремого рішення щодо зняття обмежень.

Усі заходи належить здійснювати з дотриманням вимог постанов Головного санітарного лікаря України, наголошують у Чернівецькій ОДА.


Актуальні дані щодо поширення COVID-19


"11 травня у Чернівецькій області ще 72 буковинців інфікувалися COVID-19.

Таким чином, на Буковині уже зафіксовано 2396 випадків захворювання на коронавірус. Також за минулу добу померло ще троє буковинців, госпіталізовано 22 людей. Вільними наразі залишаються 35% ліжок, відведених для недужих на коронавірус", - повідомив Сергій Осачук.

21 views0 comments