• Хотинські вісті

Послаблення карантину: що запрацює із 12 травня в області


Із 12 травня у Чернівецькій області запрацюють магазини непродовольчих товарів, речові ринки, майстерні з ремонту одягу, хімчистки. Власникам цих закладів уже зараз необхідно подбати про дотримання відповідних санітарних умов, а саме про наявність масок та антисептиків, часту дезінфекцію приміщення, наголосив керівник Чернівецької ОДА.


Також планують відкрити для прогулянок парки та сквери. Однак атракціони і дитячі майданчики залишаться закритими. Про це поінформував голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.


Крім того він нагадав, що фізичні особи-підприємці І та ІІ групи платники єдиного податку, які мають дітей до 10 років, під час карантину можуть отримати допомогу. Виплату нададуть за умови, що підприємці сплатили єдиний внесок за усі місяці 2019 року.

Розмір допомоги становить: для дітей віком до 6-ти років – 1 779 грн; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2 218 гривень. Документи для призначення такої компенсації необхідно подати до органу соціального захисту населення за місцем проживання/реєстрації.

26 views0 comments