• Хотинські вісті

Послабили карантинні обмеження у "жовтій" зоні

Updated: Jun 9, 2021

Що відтепер дозволяється у такій зоні карантинуВ Україні пом'якшили карантинні обмеження, зокрема можуть відновлювати роботу дискотеки, клуби, цілодобово працювати ресторани і кафе. Про це повідомляє Коронавірус-інфо.


У«жовтій» зоні дозволено проводити будь-які масові заходи з наповненістю менш ніж 1 особа на 4 кв. м або не більше ніж дві третини місць.


Ці обмеження не застосовуються, якщо в учасників є негативні тести на COVID-19 чи документи, які підтверджують отримання повного курсу вакцинації проти коронавірусної хвороби.


Також дозволяється приймання відвідувачів у кінотеатрах та інших закладах культури з наповненістю не більше ніж дві третини або 50% (залежно від принципів розміщення).


Відновлюється робота дискотек і нічних клубів, готелів, кемпінгів та хостелів. Кафе і ресторани можуть працювати цілодобово та проводити святкові заходи.


Водночас при перетині кордону України іноземці повинні мати поліс страхування та негативний ПЛР-тест на COVID-19 чи експрес-тест на антиген або надати документ, що підтверджує повний курс вакцинації проти коронавірусної хвороби.


Такі послаблення затверджені урядовою постановою, що вже оприлюднена на сайті Кабміну.


Джерело - Коронавірус-інфо.

5 views0 comments