• Хотинські вісті

Попереджають про нове шахрайство

Updated: Apr 5, 2020Одна із схем, якою наразі користуються зловмисники, – це розсилка фальшивих СМС-повідомлень від нібито Національного банку України про виплату додаткової тисячі гривень у зв’язку з карантином, анонсованої раніше Президентом та Мінсоцполітики України.

Таким чином зловмисники, користуючись складною ситуацією в країні, намагаються спекулювати на довірі українців, спонукають пенсіонерів телефонувати та вводять їх в оману, аби заволодіти коштами.

Пенсійний фонд України застерігає пенсіонерів, просить їх бути пильними і не вестись на провокації.


Усі офіційні виплати від держави, в тому числі одноразова допомога в розмірі 1000 гривень пенсіонерам, у яких пенсія становить менше 5 тисяч гривень, будуть здійснюватися виключно шляхом перерахування коштів на рахунки в уповноважених банках або доставлятимуться листоношами «Укрпошти».

Про початок таких виплат Пенсійний фонд України повідомить невідкладно.

Перш ніж робити поспішні кроки, радимо телефонувати за номером


(0372) 51-40-70 – «гаряча лінія»


Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області (телефони гарячих ліній сервісних центрів Головного управління можна знайти за посиланням – https://www.pfu.gov.ua/22235-golovne-upravlinnya-pensijnogo-fondu-ukrayiny-v-chernivetskij-oblasti/ у розділі «Контакти»).


Сьогодні, як ніколи, важливо зберігати спокій, бути розважливим та використовувати інформацію з перевірених та офіційних джерел, повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

28 views0 comments