• Хотинські вісті

Понад 40 пожеж виникло на Хотинщині з початку року у житловому секторіБільше половини від загальної кількості пожеж виникають у житловому секторі. З 68 загорань, які трапилися від початку року на Хотинщині, 46 ліквідовано саме у житловій забудові.


Пожежі, котрі стаються у домоволодіннях, завдають значних втрат: цього року вогонь знищив 4 будівлі, пошкодив 48 споруд, у полум’ї згоріли 4 автомобілі.

Загальні збитки від пожеж у житловому секторі становлять більше 5 мільйонів гривень. Та, на жаль, це не лише матеріальні втрати. У 2021-му році від вогню загинули дві людини.


Більшості з цих пожеж можна було б запобігти, якби громадяни дотримувались правил безпеки.


Серед основних причин виникнення загорань у житловому секторі з початку цього року є необережне поводження з вогнем – 15 випадків, коротке замкнення електромережі – 13 випадків, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення – 8 випадків. Також зафіксовано 1 підпал.


Служба порятунку наголошує: ваша безпека – у ваших руках! Дбайте про те, щоб полум'я не завдало шкоди помешканню, та дотримуйтесь наступних правил:

· будьте обережні у поводженні з вогнем;

· не залишайте розведене багаття на подвір’ї без нагляду;

· стежте за станом та справністю електромережі;

· завжди вимикайте прилади з розеток, виходячи з приміщення;

· уникайте перевантаження електричних мереж.


Дністровський районний відділ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області.

15 views0 comments