• Хотинські вісті

Понад 2 тонни вантажу повезли на передову бійцям-добровольцямЗнову з Хотинщини у зону бойових дій вирушив автомобіль із вантажем для добровольчих батальйонів.


Відрадно, що цього разу зібрали багато всього, загалом близько 2 тонни. Передавали харчі, листівки від дітей та необхідні речі з усієї Буковини.

Дякуємо Олексію Сторожинецькому, усім краянам, які долучилися, Хотинській ЗОШ 5, Хотинському ОЗО, чернівецьким школам, фермерам, які надали фрукти і пальне для поїздки. Також парафіянам Православної Церкви України, які постійно допомагають", – розповів командир 16-ї резервної сотні Добровольчого Українського Корпусу Олександр Паращук.


Не забуваймо, що на сході 8-й рік триває війна. І бійці самовіддано боронять Україну, і продовжать це робити до повного звільнення українських земель від окупантів. Не забуваймо, завдяки кому можемо спати спокійно, наголосив він.


"Дякую за підтримку добровольців, це їм дуже необхідно, адже їх нічим не забезпечують. І вже треба готуватися до наступної поїздки, бо йде зима, потреби зростають... Тому усі, хто може допомогти коштами чи речами першої необхідності, що швидко не псуються, залишайте їх у магазині Олексія Сторожинецького", – додав Олександр Паращук.


До слова, за можливості бійці діляться харчами із вихованцями дитячих будинків, сиротинців на сході України.


Перед тим, як захисники вирушили на схід, їх благословив та окропив свяченою водою настоятель храму святих благовірних князів Бориса і Гліба ПЦУ м. Хотин Дмитро Шора.


Дякуємо нашим захисникам за мирне небо над нами!

20 views0 comments