• Хотинські вісті

Понад 2 тисячі закладів перевірили поліцейські у краї протягом вихіднихУпродовж 10-12 грудня співробітники поліції Чернівецької області активізували профілактичні перевірки дотримання протиепідемічних заходів.

Посилену увагу правоохоронці приділяли закладам харчування та надання послуг населенню, а також розважальним закладам. Про це повідомляє поліція Чернівецької області.


За результатами рейдів поліцейські зафіксували більше 200 фактів ігнорування карантинних заходів.

Основне завдання мобільних рейдових груп – профілактика та припинення порушень правил карантину. Найбільш зухвалих порушників правоохоронці притягують до адміністративної відповідальності.


Під час проведення карантинних перевірок співробітники поліції найчастіше документували порушення маскового режиму та відсутність у відвідувачів закладів документів про COVID-безпечність.


Зокрема, протягом вихідних поліцейські винесли 135 постанов і склали 69 протоколів відповідно до статті 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Серед складених протоколів 28 – за відвідування закладів без документів про COVID-безпечність.


Правоохоронці закликають буковинців і гостей краю дотримуватися карантинних заходів, перебувати в громадських будівлях, спорудах та громадському транспорті в захисних масках і надавати поліцейським на перевірку документи про COVID-безпечність.


Прохання до громадян з розумінням ставитися до вимушених обмежень та виконувати законні вимоги співробітників поліції.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

4 views0 comments