• Хотинські вісті

Помер хотинчанин з пневмонією і підозрою на коронавірусну інфекцію


Ілюстраційне фото з вільних джерел.


За минулу добу в Чернівецькій області зафіксовано 2 летальні випадки. У померлих були важкі форми двобічної пневмонії. Один з них недужих – житель Хотинського району, інший – із Сторожинеччини.

Хотинчанин 1967 року народження, який нещодавно повернувся з-за кордону, був госпіталізований 6 червня до районної лікарні, – розповів кореспонденту «Хотинських вістей» заступник головного лікаря Сергій Солодкий. – Стан пацієнта був важкий, висока температура, кашель, задишка… У чоловіка діагностовано важку форму двобічної вірусної пневмонії, взято біоматеріал на дослідження на COVID-19. На жаль, його не вдалося врятувати, 7 червня він помер.


ДРУГА ХВИЛЯ? КІЛЬКІСТЬ ПАЦІЄНТІВ ЗРОСЛА

Сергій Солодкий поінформував, що кількість пацієнтів з підозрою чи підтвердженим COVID-19 у районній лікарні істотно зросла. Наразі у стаціонарах медзакладу їх 25: в інфекційному відділенні – 10, а у терапевтичному – 15.

За даними моніторингу МОЗ у Хотинському районі підтверджено 192 випадки COVID-19.

За минулу добу, 7 червня, в області зафіксовано 59 нових випадків COVID-19 (за інформацією Чернівецької ОДА):


Чернівці +29

Хотинський район +3 Кіцманський район +1 Глибоцький район +8 Новоселицький район +4 Сторожинецький район +9 Вижницький район +1 Заставнівський район +1 Герцаївський район +2 Путильський район +1


3698 випадків COVID-19 усього зафіксовано в області з початку епідемії

1133 одужали

160 померли

448 у лікарні.

51 views0 comments