• Хотинські вісті

Поліцейські закликають краян повідомляти про все підозріле
Поліцейські Буковини й надалі закликають громадян повідомляти про підозрілих осіб, транспортні засоби, предмети, що можуть загрожувати безпеці й спокою буковинців і гостей краю. У разі виявлення осіб, які своєю поведінкою викликають підозру, завжди дотримуйтесь особистої безпеки.


• Крім спецлінії «102», інформацію про такі випадки можна надсилати на цілодобовий номер гарячої лінії Управління СБУ 𝟎𝟔𝟖 𝟎𝟔𝟔 𝟑𝟓 𝟔𝟖 (𝐖𝐡𝐚𝐭𝐬𝐀𝐩𝐩, 𝐓𝐞𝐥𝐞𝐠𝐫𝐚𝐦, 𝐕𝐢𝐛𝐞𝐫).


• Прохання до громадян області: утримуйтесь від відео-, фото зйомок, не вилазьте на дахи будинків без потреб. Це допоможе мінімізувати надходження повідомлень на лінію «102».


• Попереджаємо, що поліція Буковини в умовах військового стану на такі повідомлення реагує оперативно та жорстко.


Нагадуємо, що за державну зраду (умисно вчинене діяння громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України) та диверсію (вчинення з метою ослаблення держави вибухів, підпалів або інших дій, спрямованих на масове знищення людей, заподіяння тілесних ушкоджень чи іншої шкоди їхньому здоров'ю, на зруйнування або пошкодження об'єктів, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення, а також вчинення з тією самою метою дій, спрямованих на радіоактивне забруднення, масове отруєння, поширення епідемій, епізоотій чи епіфітотій) передбачена кримінальна відповідальність та карається позбавленням волі на строком до 15 років – статті 111 та 113 Кримінального кодексу України.


• Правоохоронці продовжують нести службу у посиленому режимі по всій території Буковини.

На блок постах ретельно перевіряють всіх, хто заїжджає до області, аби не потрапили особи, які несуть загрозу суверенітету України та безпеці жителів краю.• Наразі ситуація на території Буковини залишається стабільною і контрольованою.


• Дякуємо громадянам за пильність, підтримку та сприяння у забезпеченні охорони громадського порядку.


• Україна сильна, і ми обов’язково переможемо! #stoprussia

Джерело - поліція Чернівецької області.

234 views0 comments