• Хотинські вісті

Поліцейські допомогли жительці Хотинщини, яка була у критичному стані

Двоє правоохоронців Дністровського районного відділу поліції: молодший лейтенант поліції Іван Мацкуляк та капрал поліції Денис Волонтир допомогли жительці Клішківців, яка погано себе почувала та кликала на допомогу. Поліцейські викликали лікарів і перебували з жінкою до їх прибуття. Наразі вона почувається краще. Про це повідомляє поліція Чернівецької області. Патрулюючи територію обслуговування, екіпаж поліцейських отримав повідомлення про те, що житель села Клішківці тривалий час не може сконтактувати зі своєю донькою, яка, за словами заявника, проживає одна і має проблеми зі здоров’ям.  Поліцейські сектору реагування поліції відділення поліції №2 (м. Хотин) оперативно відреагували на виклик та прибули за вказаною адресою.


Нікого на подвір’ї не було, на гукання правоохоронців ніхто не реагував. Тоді Іван Мацкуляк та Денис Волонтир зайшли до будинку, де в одній із кімнат на ліжку побачили жінку, яка просила про допомогу. 


Під час спілкування 53-річна жителька села Клішківці Людмила Біла пояснила поліцейським, що вона проживає одна і тривалий час хворіє. Вранці того дня їй раптово стало погано, через що піднятися з ліжка самотужки та зателефонувати лікарю не могла.  Не гаючи часу, правоохоронці викликали карету швидкої медичної допомоги та дали жінці випити ліки, на які вона вказала. Також поліцейські повідомили про стан її здоров’я родичів та знаходилися із буковинкою до приїзду лікарів.  Наразі Людмила Біла почувається краще та перебуває під наглядом медиків. Жінка та її родичі подякували правоохоронцям за вчасно надану допомогу. 22-річний капрал поліції Денис Волонтир працює в поліції майже рік, його 23-річний напарник, лейтенант поліції Іван Мацкуляк, – два. У правоохоронців це не перший випадок, коли під час виконання службових обов’язків довелося надавати допомогу громадянам.


Реагуючи на виклик про домашнє насильство, попереднього разу правоохоронці виявили в будинку жінку, у якої після конфлікту з чоловіком стався епілептичний напад. Тоді поліцейські також надали їй допомогу та викликали лікарів.

Джерело Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

3,244 views0 comments