• Хотинські вісті

Пожежа на Хотинщині


3 травня до Служби порятунку Хотинщини надійшло повідомлення про пожежу в селі Крутеньки. На місце події одразу ж було направлено черговий караул частини.


Загорання виникло вранці в господарський будівлі, а швидкому поширенню полум’я сприяло те, що всередині зберігалось сіно та інші легкозаймисті матеріали. Рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини № 7 ліквідували пожежу в тих межах, в яких застали її на момент прибуття.


Внаслідок пожежі знищено покриття господарської будівлі, сіно та речі домашнього вжитку. Ймовірною причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі.


Зважаючи на те, що це 8-ма пожежа, яка виникла через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання, рятувальники нагадують:

  • використовуючи електричні прилади, спочатку перевірте справність електропроводки, електрощитків, розеток та штепсельних вилок приладів;

  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі значної потужності, це може призвести до короткого замкнення;

  • Не залишайте без нагляду у разі виходу з приміщень увімкнені в електромережу нагрівальні прилади та інші електроприлади.

Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

79 views

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/