• Хотинські вісті

Погода у травні: прогнози синоптиківТравень розпочнеться в Україні помірним теплом. Але ночі будуть холодні. Про це повідомила синопткиня Наталка Діденко:


"У неділю температура повітря протягом дня підніметься до +14...+19 градусів. На північному сході України буде трохи свіжіше, +11...+14 градусів.


Ночі ще залишаються холодними, ніяк не дадуть нашим домівкам трохи прогрітися і поміняти еклектичну фешн-конструкцію із товстих штанів, мінімум двох светрів-кофт та комбінацію бавовняних із вовняними шкарпетками на щось більш людське.


Очікується у нічні години +2...+7 градусів, на Півночі, а також на Полтавщині, Харківщині та Луганщині заморозки 0-3 градуси.


Дощів суттєвих в Україні не передбачається – лише окремі якісь можливі у центральних, північних областях, у Карпатах", – розповіла Наталка Діденко.


ПРОГНОЗ НА МІСЯЦЬ

від Укргідрометцентру⬇️

  Середня місячна температура повітря передбачається +15...+18° тепла (в Карпатах 11-14°), що на 1-1,5° вище за норму, на північному заході та північному сході України – близько до норми.     Місячна кількість опадів очікується 35-82 мм (в Карпатах 102-128 мм), що в межах місячної норми.


90 views0 comments